^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dzień Dziecka w ciechanowieckim Przedszkolu

Dzień Dziecka

 Dzień Dziecka, to szczególne święto, podczas którego każde dziecko powinno czuć się wyjątkowo! Ciechanowieckie przedszkolaki by uczcić

ten dzień udały się na wycieczkę do wsi Winna-Chroły gdzie znajduje się  Muzeum Zabawek (podlegające pod Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu).

Każda grupa, wraz z przewodnikiem, zwiedziła muzeum, w którym zaprezentowane są pomieszczenia szkolne z dawnych czasów oraz kolekcje dawnych zabawek. Dzieci miały też okazję do rywalizowania ze sobą w przeróżnych konkurencjach sportowych organizowanych przez pracownice muzeum. Na zakończenie całej imprezy wszyscy ze smakiem zjedli przygotowany posiłek. Szczęście ogarnia wszystkich, gdy widzi się uśmiech dziecka!!! Zapraszamy do galerii zdjęć. 

 Marta Mazur 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu