^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Pożegnanie starszaków

 
Ale to już było i nie wróci więcej,
i choć tyle się zdarzyło to do przodu
wciąż wyrywa głupie serce

Ale to już było, znikło gdzieś za nami,
Choć w papierach lat przybyło to naprawdę,
Wciąż jesteśmy tacy sami.

 

Słowami piosenki „Ale to już było” Maryli Rodowicz ciechanowieckie pięciolatki i sześciolatki uroczyście zakończyły swój pobyt w przedszkolu. Po wakacjach rozpoczną nowy etap edukacji w szkole podstawowej. Obecny na uroczystości dyrektor Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu zapewnił dzieci i rodziców, że jego placówka jest w pełni przygotowana na przyjście nowych uczniów.

W części artystycznej przedszkolaki, przy aplauzach publiczności, śpiewały, tańczyły i recytowały. Po występach były kwiaty i podziękowania wychowawczyniom i pracownikom przedszkola za naukę, opiekę, okazane wsparcie, a także za cierpliwość i wyrozumiałość dla swoich podopiecznych.

Wraz z zakończeniem edukacji przedszkolnej dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola oraz zajęć z języka angielskiego i religii.