^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Szukając Jesieni


Szukając jesieni
 
Ciechanowieckie przedszkolaki, w celu odszukania oznak Jesieni, wybrały się na wycieczkę autokarem w okolice miejscowości Bujenka. Odwiedziły tam hodowlę alpak.

W chwili obecnej na farmie znajdują się alpaki huacaya i suri, we wszystkich kolorach. Dzieci oglądały z bliska niespotykane zwierzęta, poznały ich wygląd i tryb życia. Dodatkową atrakcją była możliwość zobaczenia małej alpaki karmionej butelką.

Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjnymi zajęciami z przyrody. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami i otaczającą przyrodą sprawiły, iż wiadomości zdobyte na takiej wycieczce na trwałe zapiszą się w pamięci dzieci. Miejsce, w którym jest owa farma, położone jest wśród łąk i lasów, tak więc była to dobra okazja do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu i do wspólnych zabaw.

Wszystkie te atrakcje sprawiły, że pomimo zmęczenia dzieciom dopisywały humory. O wrażeniach z wycieczki opowiadały nie tylko w autokarze, ale i dzieliły się nimi z rodzicami, rodzeństwem i dziadkami.