^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dzień Edukacji Narodowej 2015

 Na niebie jasne świeci słońce,
na dworze jesień w krasie swej.
październik złotem dziś powitał,
nauczycielka dzień.
Kochani drodzy wychowawcy,
bardzo prosimy byście dziś.
O wszystkich troskach i kłopotach,
zapomnieli choć na kilka chwil.

/fragment piosenki  „Nasza pani”/


15 października w naszym przedszkolu było wielkie święto. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przybyli do nas nauczyciele emeryci oraz pracownicy, którzy tworzyli kiedyś kadrę przedszkola. Niespodzianką dla nich były występy dzieci oraz prezenciki dla każdego przybyłego. Dyrektor Anna Pawluk uhonorowała troje pracowników (Rozalię Głuchowska, Ewę Żero i Waldemara Antoniaka) nagrodą dyrektora i złożyła wszystkim życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzień ten będzie niezapomniany dla wszystkich, bo połączył pokolenia!  Zapraszamy za rok!

Pamiętajmy, że każdego roku Dzień Nauczyciela powinien jednoczyć wszystkich pracowników oświaty. Wyjątkowo ważna jest wspólnota działania, budowanie dobrych relacji i sprawianie, że ten dzień będzie mile wspominany.

 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu