^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Pluszowy Miś 2016

 W dniu 25.11.2016r. przedszkolaki z wszystkich grup uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, w różnych kolorach. A każdy z nich był piękny i wyjątkowy.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnego świętowania tego dnia do Szkoły Podstawowej, gdzie uczniowie klasy „III C”, pod czujnym okiem wychowawczyni Pani Ewy Wróblewskiej przygotowały na tę okoliczność przedstawienie. Dzieci poznały historię święta, poznały wszystkie bajkowe Misie m.in.: Uszatek, Coralgol, Kubuś Puchatek, Gumisie, Troskliwe Misie. Dzieci z klasy „III C” recytowały wiersze o misiach indywidualnie i zbiorowo, śpiewały i bawiły się przy piosenkach.  Przedstawienie bardzo podobało się naszym przedszkolakom.

Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i  plastyczne, zgadywanki, słuchanie misiowych piosenek. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu