^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Zajęcia otwarte: „Świąteczna Choineczka” w Grupie II (4latki)

 Na początku zajęć dzieciom zostały przybliżone tradycje związane ze  Świętami Bożego Narodzenia. Dzieci były bardzo aktywne podczas pogadanki i wykazały się ogromną wiedzą w tym temacie. Chętni rodzice przeczytali piękne wiersze o Świętach, a  następnie wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę. Najważniejszym punktem spotkania, na który czekali wszyscy była wspólna praca plastyczno-techniczna.
Dzieci wraz z rodzicami,  wykonywały choinki z papieru, które później trzeba było ozdobić według własnego pomysłu. Rodzice przynieśli na zajęcia dużo pomocy: brokaty, cekiny, cyrkonie, wstążki, za co serdecznie dziękuję. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali prace wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności.
Był to naprawdę mile spędzony czas , podczas którego dzieci i ich rodzice wspólnie pracowali jednocześnie świetnie się bawiąc. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia jakie piękne choinki powstały. Udział w zajęciach otwartych był ciekawym doświadczeniem zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców.
Serdecznie dziękuję wszystkim przybyłym za bardzo miłą atmosferę podczas zajęć, poświęcony czas, pomysłowość i aktywność, a w szczególności za tak dużą frekwencję.

 Wych. Agnieszka Wasilewska

Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu