^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

„Spotkanie w teatrze” (Grupa I – 3 latki)

 Dzieci rozmawiały o tym jak należy zachować się w teatrze, jak się ubrać idąc na spektakl, dlaczego nie wolno rozmawiać i jeść podczas przedstawienia i jak dziękować aktorom za występy. Następnie dzieci podzieliły się na dwie grupy: widzów i aktorów. Widzowie zajęli miejsca na widowni, aktorzy, ukryci za kurtyną improwizowali dowolne scenki poruszając kukiełkami. Mieli również możliwość wcielić się w określone role przebierając się w odpowiedni strój. Nauczyciel przypominał dzieciom aby brawami dziękowali aktorom za występy.
Dzieciom to spotkanie z teatrem dało wiele radości.
Pani Marta Pawluk kontynuując tygodniowy blok tematyczny dotyczący teatru, również przybliżała dzieciom zasady zachowania w teatrze, oraz wszelkie pojęcia związane z występami na scenie.

 

Zobacz galerie

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu