^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu


   W naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka trwał 4 dni. W każdej grupie wiekowej przedszkolaki przygotowały programy artystyczne pod kierunkiem swych wychowawczyń. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne, a dumni dziadkowie ukradkiem ocierali łzy wzruszenia. Mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Jednak to nie był koniec niespodzianek. Każda Babcia i wszyscy Dziadkowie otrzymali przygotowane przez dzieci drobne upominki, laurki, kwiaty. W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek.
   Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną, uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych. Spotkanie przebiegło w miłej, serdecznej atmosferze, a Dziadkowie obiecali, że pojawią się w przedszkolu za rok.
   Dziękujemy bardzo za tak liczne przybycie na uroczystości i życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrówka przede wszystkim, pociechy z wnucząt i oby jak najwięcej było tak szczęśliwych i radosnych dni w roku.

  ZOBACZ GALERIE:

Grupa I Grupa II Grupa III Grupa IV

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu