^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Aktywne Ferie 2017

Ponieważ każdy dzień spędzony w przedszkolu był wypełniony zdobywaniem nowych doświadczeń a przede wszystkim świetną zabawą. Podczas dwutygodniowych ferii zimowych odbyły się dni tematyczne. Każdy niósł ze sobą coś nowego i wyjątkowego: ciekawe zajęcia, zabawy, konkursy, wyjścia do Biblioteki Publicznej, kino w przedszkolu oraz imprezy. Nasi przedszkolacy byli bardzo zadowoleni z atrakcji, z jakich mogli skorzystać podczas ferii w przedszkolu. Pamiętajmy, że dzieci najchętniej uczą się poprzez zabawę. Zabawa potęguje każdy aspekt procesu rozwoju i uczenia się dzieci – jest dziecięcym oknem na świat. Wykorzystujmy to i stwarzajmy jak najlepsze warunki dla naszych wspaniałych pociech.

Galeria

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu