^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Zajęcia otwarte dla rodziców „Wielkanocne inspiracje” Grupa II ( 4 - latki

Przed przystąpieniem do pracy rozmawialiśmy na temat tradycji Świąt Wielkanocnych, dzieci zaśpiewały piosenkę i recytowały wiersz. Wspólnie przystąpiliśmy do pracy wykonując dekoracyjne koszyczki z papieru, na podstawie szablonów które wcześniej przygotowałam, ozdabiając je przygotowanymi materiałami. Pomysłowość rodziców i dzieci była niesamowita. Wszyscy włożyli w swoje prace dużo serca. Zajęcia minęły w miłej, ciepłej atmosferze przenoszącej w klimat Świąt Wielkanocnych. Udział w zajęciach otwartych był ciekawym doświadczeniem zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców.

Serdecznie dziękuję wszystkim przybyłym za bardzo miłą atmosferę podczas zajęć, poświęcony czas i pomysłowość.

 

Wych. Agnieszka Wasilewska

 

 

Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu