^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Przedstawienie z okazji Dnia Ziemi

 

Poruszane zagadnienia uświadamiały nam, jakie niebezpieczeństwo grozi środowisku naturalnemu ze strony człowieka, jak również rozwijały troskę o obecną i przyszłą jakość życia na Ziemi poprzez nabywanie opiekuńczego stosunku do świata roślin i zwierząt, rozumienie potrzeby i konieczności dbania o życie na Ziemi, kształtowanie umiejętności mądrego i odpowiedzialnego współżycia człowieka z przyrodą.

         Dnia 9 maja 2017 r. dzieci z grupy III ponownie wystąpiły z przedstawieniem pt.: „Świat woła o pomoc”, tym razem gościliśmy dzieci z zerówek ze Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności teatralne, recytatorskie i wokalne. Mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Spotkanie to było dobrą okazją na zintegrowanie się ze starszymi kolegami ze szkoły, z którymi spotykać będą się codziennie już po wakacjach czyli w nowym roku szkolnym.

Dziękujemy bardzo za przybycie na uroczystość i oby więcej było takich spotkań w roku.

 

Zobacz Galerie

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu