^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

I miejsce dla Marty Kujawskiej finale XXV Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, Tata i ja”.

W festiwalu, który odbył się w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku udział wzięło 46 wykonawców z całego województwa podlaskiego. Uczestnicy wystąpili w dwóch kategoriach: rodzinnej i solistów. Marta na drodze do sukcesu przeszła przez gminne, a następnie powiatowe eliminacje Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, Tata i ja”, które odbyły się w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu. Marta Kujawska uczęszcza do naszego przedszkola od 3 lat i jest bardzo zdolna na wielu płaszczyznach, a śpiewanie niewątpliwie jest jej ogromnym talentem. Życzymy Marcie dalszych sukcesów i serdecznie gratulujemy!!!

 

Zobacz Galerie

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu