Dzień mamy i taty w przedszkoly

Z okazji Dnia Mamy i Taty w naszym Przedszkolu w dniach 25 – 30 maja 2017r. odbyły się grupowe uroczystości.

Dzieci w pięknych strojach prezentowały bogaty program artystyczny – inscenizacje bajek, wiersze, piosenki, tańce i  życzenia dla kochanych rodziców. Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swych pociech. Występy nie były łatwe, ale przedszkolaki świetnie sobie poradziły. Podczas wręczania upominków całusom i uściskom nie było końca, po czym rodzice i dzieci zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Uroczystości przebiegały w miłej i ciepłej atmosferze  i na pewno na długo zostaną w pamięci dzieci i rodziców.