^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Wycieczka do Winnej Chroły z okazji Dnia Dziecka

         Jak co roku nasze przedszkole uczciło Dzień Dziecka. Najmłodsze grupy I ( 3-latki) i II (4-latki) w ramach tego dnia pojechały wraz z wychowawczyniami panią Martą Pawluk i Agnieszką Wasilewską na wycieczkę do Muzeum w Winnej Chroły.

Program wycieczki przewidywał różne atrakcje dla naszych przedszkolaków. Dzieci miały okazję sprawdzić swoje sprawności i umiejętności w różnych konkurencjach sportowych, zręcznościowych oraz  zabawach ruchowych. Po zakończonym szaleństwie zabawy dzieci zwiedziły muzeum, gdzie czekała na nie dodatkowa atrakcja - osobny pokój do zabawy, gdzie reguła "nie dotykać eksponatów" nie obowiązuje.

        Życzymy dzieciom wszystkiego co najlepsze: dużo radości, uśmiechu, wspaniałych sukcesów i spełnienia wszystkich marzeń. 

 

 

Zobacz galerie

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu