Wycieczka do Winnej Chroły z okazji Dnia Dziecka

Jak co roku nasze przedszkole uczciło Dzień Dziecka. Najmłodsze grupy I ( 3-latki) i II (4-latki) w ramach tego dnia pojechały wraz z wychowawczyniami panią Martą Pawluk i Agnieszką Wasilewską na wycieczkę do Muzeum w Winnej Chroły.

Program wycieczki przewidywał różne atrakcje dla naszych przedszkolaków. Dzieci miały okazję sprawdzić swoje sprawności i umiejętności w różnych konkurencjach sportowych, zręcznościowych oraz  zabawach ruchowych. Po zakończonym szaleństwie zabawy dzieci zwiedziły muzeum, gdzie czekała na nie dodatkowa atrakcja - osobny pokój do zabawy, gdzie reguła "nie dotykać eksponatów" nie obowiązuje.

Życzymy dzieciom wszystkiego co najlepsze: dużo radości, uśmiechu, wspaniałych sukcesów i spełnienia wszystkich marzeń.