WYCIECZKA DO ZAMBROWA (Grupa III)

W poniedziałek, 12 czerwca 2017 r. dzieci z grupy III (4/5latki) ze swoimi paniami oraz rodzicami pojechały na wycieczkę do Zambrowa. Sam przejazd autokarem był już dla dzieci wielką atrakcją.

W Zambrowie dzieci najpierw udały się do kina, gdzie obejrzały bajkę pt.: „Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski”, później bawiły się w sali zabaw „Hop bęc”. W sali zabaw przedszkolaki mogły korzystać z wielu atrakcji. Miały również przerwę na „małe co nieco” czyli frytki, pizzę, wodę i soczki. To idealne dla dzieci miejsce zabawy i rozrywki wywołało wiele radości i uśmiechu na ich twarzach. Dwie godziny zabawy w sali minęły bardzo szybko. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciły do naszego przedszkola, gdzie czekali już rodzice. Mamy nadzieję, że ten dzień zostanie na długo w pamięci naszych pociech.