^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Pożegnanie Pięciolatków

Młodsze dzieci również zabrały głos życząc starszakom wielu sukcesów w szkole. Występy dzieci zakończyły tańce w wykonaniu: grupy IV „Toca, Toca” pod czujnym okiem wychowawczyni Pani Ewy Żero, oraz grupy tanecznej prowadzonej przez Panią Agnieszkę Wasilewską „Bailando” i „Kaczuszki”. W przygotowanie uroczystości dzieci i wychowawczynie włożyły bardzo wiele pracy, a zaproszeni goście i rodzice docenili występy gromkimi brawami. Po zakończeniu części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor przedszkola Anna Pawluk dziękując dzieciom za występy, po czym wręczone zostały dyplomy dla małych absolwentów. Na koniec uroczystości, przedstawiciele Rady Rodziców: Pani Anna Plichta i Pan Michał Chojnowski, w imieniu wszystkich rodziców i dzieci, wręczyli dla naszej Pani Dyrektor kwiaty z podziękowaniami za wspaniałą wieloletnią pracę zarówno jako Dyrektora Przedszkola jak i wychowawcy. Czas tak szybko płynie i rozstania nadszedł czas… Każde pożegnanie to chwile pełne wzruszeń, wspomnień, refleksji, które zostają na długo w pamięci. Dzieciom kończącym przedszkole życzymy samych sukcesów w szkole, spełnienia marzeń, sukcesywnego rozwijania swoich zdolności oraz udanych wakacji!!!!!

 

Zobacz galerie

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu