^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Wycieczka do Muzeum Rolnictwa

22 czerwca 2017 r. czterolatki z naszego przedszkola pod czujną opieką wychowawczyni Pani Agnieszki Wasilewskiej i opiekunki Pani Kasi Ryżko, udały się na wycieczkę autokarową do Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu

, na którą zostały zaproszone przez Panią Dorotę Gnatowską pracującą w muzeum jako przewodnik. Pani Dorotka pokazała dzieciom bardzo ciekawe obiekty m.in. chaty kryte strzechą, młyn, budynki gospodarcze, zagrody ze zwierzętami, po czym na koniec zwiedzania wszystkie dzieci miały możliwość pobawić się na polanie w obrębie muzeum, oraz skorzystać z mini placu zabaw. Ślicznie dziękujemy za miło spędzony czas i wspaniałą wycieczkę.

 

Zobacz galerie

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu