^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Objazdowe Miasteczko Ruchu Drogowego w COKiS.

Zaproszone zostały m.in. nasze przedszkolaki z grupy Starszaków. Celem zajęć było: poznanie znaków drogowych, zapoznanie z zasadami bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, oraz zwiększenie bezpieczeństwa ruchu drogowego wśród dzieci. Dzieci miały okazję czynnie uczestniczyć w zajęciach m.in. przechodząc przez jezdnię na odpowiednich światłach, wcieliły się także w role kierowców samochodów osobowych. Na koniec nasze przedszkolaki wspólnie rozwiązywały grupowy test, który miał za zadanie ocenić stopień wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, który zaliczyły bezbłędnie. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor COKiS za zaproszenie, oraz miło i pożytecznie spędzony czas.

 

 

Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu