^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Spotkanie z panią Jesień 2017

Przedszkole w Ciechanowcu odwiedziła wyjątkowa postać - kolorowa i piękna Pani Jesień. Każda grupa z niecierpliwością czekała na tajemniczego gościa. Pani Jesień wędrowała po salach w pięknej sukni, z wielkim koszem pełnym swych darów.

Dzieci chętnie rozmawiały z Panią Jesienią, były wiersze o tematyce jesiennej, zagadki, piosenki, wspólne tańce i zabawy, prezentacja darów a także degustacja owoców, ponadto w dwóch starszych grupach odbył się pokaz mody jesiennej dla chętnych dzieci. Starszaki zaprezentowały piękne stroje tematycznie związane z jesienią: Pani Jesień, Pan Jesień, jeż, lis, wiewiórka, kasztan, dynia, marchewka, muchomorek. Na zakończenie spotkania dzieci dostały kolorowanki z postacią Pani Jesieni, dla utrwalenia wiadomości o tak pięknej i kolorowej porze roku. Gorąco przyjęta jesień na pewno nie będzie smutna, nudna i zimna, ale piękna, barwna, ciepła i bogata w jesienne skarby.

 


Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu