^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

WARSZTATY WIELKANOCNE Z RODZICAMI W GRUPIE 4-LATKÓW

 

Właśnie z tej okazji 21 marca zaprosiłyśmy Rodziców dzieci z grupy II na zajęcia otwarte, na których poznawaliśmy tradycje i zwyczaje świąteczne oraz przygotowywaliśmy ozdoby świąteczne. Na zajęciach przedszkolaki z przygotowanych różnorodnych materiałów plastycznych przy pomocy Rodziców, wykonały piękne pisanki i wielkanocne kurczaczki. Gotowymi pracami wspólnie ozdobiliśmy wiosenne gałązki znajdujące się w naszej sali przedszkolnej.

Spotkanie było doskonałą okazją dla Rodziców do zobaczenia swoich pociech podczas zajęć, miłego spędzenia czasu oraz wspólnej zabawy. Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze, umiliły dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziły je w wielkanocny nastrój. Dziękujemy Rodzicom za obecność, przyniesione materiały plastyczne oraz zaangażowanie w pracę przedszkola, a tym samym w wychowanie dzieci.

 

Marzena Tenderenda
Elżbieta Żero

Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu