^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Podsumowanie konkursu „NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA”.

 

Do konkursu przystąpiło 69 uczestników z trzech placówek w dwóch kategoriach wiekowych:

I kategoria – 3-4 latki

II kategoria – 5-6 latki.

63 prace były wykonane wspólnie z rodzicami, 6 prac było wykonanych samodzielnie przez dzieci.

Oceny prac konkursowych dokonała komisja w składzie:

Przewodniczący:

  • Maria Murawska

Członkowie :

  • Marta Mazur
  • Wojciech Bogucki
  • Bożena Sienicka
  • Agnieszka Wasilewska

Komisja dokonała oceny prac w poszczególnych kategoriach – biorąc pod uwagę pomysłowość, oryginalność, staranność, estetykę w wykonaniu pracy.

Po przeprowadzeniu analizy prac, wyłoniono laureatów:

NAGRODY SPECJALNE:

  1. Twarowski Artur
  2. Grucel Tomasz

 

Kategoria 3-4 latki

 

I miejsce –Porzeziński Mikołaj

II miejsce – Wojtkowska Julia

III miejsce – Osowska Lena

Kategoria 5-6 latki

 

I miejsce – Borkowska Maja

II miejsce – Łaszczuk Lena

III miejsce – Lipska Julia

 

WYRÓŻNIENIA ZA SAMODZIELNĄ PRACĘ

  1. Cymerman Blanka
  2. Ilczuk Adrianna
  3. Komuda Zofia
  4. Kosińska Aleksandra
  5. Kostrzyńska Marcelina
  6. Korycka Michalina

WYRÓŻNIENIA:

  1. Anasińska Daria
  2. Araźna Aleksandra
  3. Bachorek Błażej
  4. Bogdanowicz Szymon
  5. Bożek Franciszek
  6. Chojnowska Agata
  7. Dąbrowska Aleksandra
  8. Dąbrowski Kacper
  9. Dąbrowska Zuzanna
  10. Gołębiewska Kalina
  11. Gnatowska Karolina
  12. Jaźwińska Paulina
  13. Kłopotowski Karol
  14. Koc Anna
  15. Koc Franciszek
  16. Koc Zofia
  17. Komar Sandra
  18. Komiażyk Filip
  19. Komuda Wiktor
  20. Kozłowska Julia
  21. Kozłowska Nina
  22. Kryńska Julia
  23. Łuniewski Filip
  24. Majewski Dawid
  25. Maliszewska Maria
  26. Maliszewska Milena
  27. Mirkowicz Aleksandra
  28. Morzy Wiktoria
  29. Niemyjski Bartosz
  30. Olszewska Łucja
  31. Olszewski Krystian
  32. Osowska Oliwia
  33. Plichta Maria
  34. Radziszewski Wiktor
  35. Rostkowska Julia
  36. Rukat Aleksander
  37. Rytel Karol
  38. Rytel Szymon
  39. Sierocka Michalina
  40. Skobel Lena
  41. Stelengowski Józef
  42. Szmurło Alicja
  43. Tabaka Paweł
  44. Terlikowski Bartosz
  45. Tołłoczko Aleksandra
  46. Twarowski Franciszek
  47. Wilkowski Hubert
  48. Wiśniewski Stanisław
  49. Wodyńska Maja
  50. Wojtkowska Julia
  51. Wróbel Maja
  52. Zarzecka Natalia
  53. Zawadzka Wiktoria
  54. Zawistowski Bartosz
  55. Zdzichowski Dawid

 

Dziękujemy wszystkim dzieciom, oraz rodzicom za uczestnictwo w konkursie. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wszystkie pozostałe prace zasłużyły na wyróżnienie ze względu na estetykę, piękno oraz rodzinny trud włożony w wykonanie tych pięknych, niezwykle kolorowych pisanek.

Wszystkie prace zostały nagrodzone upominkiem i pamiątkowym dyplomem.

 

 

Agnieszka Wasilewska

Bożena Sienicka

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu