^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Warsztaty dla rodzciców

 

Na przełomie marca i kwietnia odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty dla rodziców, zorganizowane przy współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Wysokiem Mazowieckiem. W spotkaniu uczestniczyli zainteresowani rodzice oraz kadra pedagogiczna przedszkola. Tematem warsztatów było „Wspieranie rozwoju dziecka przez dom rodzinny i przedszkole” a głównym celem chęć ujednolicenia oddziaływań wychowawczych i dydaktycznych. Spotkanie prowadziła Pani Ewa Sienicka-Czarepow, wieloletni i doświadczony pracownik poradni. Wszyscy obecni z zachwytem i wielkim zaciekawieniem słuchali prelekcji prowadzącej oraz chętnie brali udział w częściach warsztatowych spotkania. Mamy nadzieję, że współpraca z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Wysokiem Mazowieckiem będzie się rozwijała i obfitowała w kolejne spotkania w naszym przedszkolu. Prowadzącej i wszystkim obecnym składamy serdeczne podziękowania!

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu