^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

SPOTKANIE Z WETERYNARZEM

Dzieci miały możliwość samodzielnego zbadania pieska, posłuchania jak bije jego serce, zajrzenia do ucha z pomocą specjalnego urządzenia oraz zabandażowania nóżki pieska. Dzieci mogły obejrzeć sporo rekwizytów i specjalistyczny sprzęt, których na co dzień lekarz używa w swojej pracy. Pani Małgorzata opowiadała o ciekawostkach, niebezpieczeństwach oraz codziennej pracy weterynarza. Przedszkolaki  brały aktywny udział w spotkaniu,  szukały odpowiedzi na nurtujące ich pytania.  Opowiadały o zwierzętach, które mają  w domu.

Całe spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Pozwoliło uczestnikom na poznanie choć po części tego ciekawego i odpowiedzialnego zawodu. Może przez to ktoś odkryje w sobie jakieś predyspozycje do tego zawodu, jakieś pasje- kto wie ? Serdecznie dziękujemy Pani weterynarz za dostarczenie nam tylu wiadomości i wspaniałych przeżyć.

Marzena Tenderenda

 

Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu