^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Uroczystości z okazji „DNIA MAMY I TATY”

 

24 maja odbyła się uroczystość w grupie 4-latków, 25 maja w grupie 3-latków, a 30 maja w grupie 5-latków. Przedszkolaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne, taneczne i recytatorskie przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały dla rodziców część artystyczną, której towarzyszyły niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Dzieci w pięknych strojach prezentowały bogaty program artystyczny: inscenizacje, wiersze, piosenki, tańce i życzenia dla ukochanych Rodziców. W ten sposób wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Występy nie były łatwe, ale przedszkolaki świetnie sobie poradziły.

Na koniec dzieci wręczyły rodzicom przygotowane prezenty – laurki i kwiaty.

Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.

 

Grupa 3-latków:

https://www.youtube.com/watch?v=vvLIYfypfFo

 

Agnieszka Wasilewska, Ewa Żero,

Marzena Tenderenda, Elżbieta Żero


Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu