^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

WYCIECZKA DO ŁOMŻY

W spektaklu wykorzystano plan żywy (aktorski), a jako dodatkową atrakcję, wprowadzono krótkie scenki estradowe z użyciem lalek teatralnych. Spektakl był pełen skocznych piosenek i zabawnych sytuacji. Piękna scenografia, oświetlenie oraz świetne aktorstwo stanowiły gwarancję doskonałej zabawy i wysokiego poziomu artystycznego. Po występie dzieci uczestniczyły w warsztatach teatralnych prowadzonych przez aktora. Warsztatom towarzyszył dobry humor i wiele cennych wskazówek do odgrywania ról i zachowania podczas przedstawień. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w sali zabaw, gdzie atrakcjom nie było końca. Wycieczka była wyśmienita i wszyscy w dobrych humorach bezpiecznie wrócili do domu.

 

Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu