^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

POŻEGNANIE STARSZAKÓW

Na zakończenie przedszkola dzieci przygotowały i zaprezentowały część artystyczną pod czujnym okiem Pań: Bożeny Sienickiej, Agnieszki Wasilewskiej i Ewy Żero. Rodzice z dumą oglądali piękny i wzruszający występ dzieci. Po części artystycznej Pani Dyrektor wręczyła dzieciom dyplomy ukończenia przedszkola. Rodzice podziękowali wszystkim paniom za całą ich pracę w ciągu wszystkich lat pobytu dzieci w przedszkolu, a dzieci wręczyły paniom piękne kwiaty i dedykacje z podziękowaniami. Nie obyło się także bez wzruszeń i podziękowań dla rodziców za osobiste zaangażowanie na rzecz grupy i przedszkola. Po zakończeniu części oficjalnej taneczny zespół przedszkolny pod kierunkiem Pani Agnieszki Wasilewskiej zaprezentował układ tańca nowoczesnego. Na koniec były pamiątkowe zdjęcia, uściski i łzy … Jak ten czas szybko mija… Mamy nadzieję, że w dzieciach a także w rodzicach na zawsze pozostaną piękne wspomnienia z lat spędzonych w przedszkolu. Życzymy Starszakom samych sukcesów w szkole, dużo uśmiechu, radości oraz ciepłych i bezpiecznych wakacji pełnych wspaniałych wrażeń i przygód!

Wychowawcy

Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu