^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Konkurs recytatorski - POLAK MAŁY

W czwartek 25.10.2018 r. rozstrzygnięty został konkurs recytatorski „Polak Mały”,  którego organizatorem było nasze przedszkole. Konkurs zorganizowany został w związku z udziałem w obchodach 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Do konkursu ze wszystkich grup zgłosiło się 17 dzieci.Każde z nich recytowało wiersz o tematyce patriotycznej. Konkurs odbył się w obecności komisji, która analizowała występy dzieci i na koniec ogłosiła wyniki. Do komisji zaproszono pana Janusza Niewiarowskiego, Prezesa Terenowego Koła Sybiraków w Ciechanowcu, panią Elwirę Wyszyńską, nauczycielkę języka polskiego ze Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu oraz panią  Martę Mazur, dyrektor naszego przedszkola.
Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom „małego Polaka” lub „małej Polki”,   a     laureaci konkursu dodatkowo nagrodę książkową.


LAUREACI KONKURSU:
I m. – Maciej Tenderenda (4 l)
II m. – Bartosz Kujawski (5 l)
        - Hubert Wilkowski (4 l)
III. – Iga Bloch (4 l)
     - Józef Stelengowski (5 l)
Nagroda specjalna za wyraz artystyczny – Amelia Bogucka (4 l)
Wyróżnienie - Klara i Franciszek Daszkowscy (5 l)

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!


Organizatorzy

Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu