^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Wizyta fryzjera w grupie 3,4 latków

 

  Dorosłym wizyta u fryzjera kojarzy się z przyjemnością – masażem głowy i chwilą relaksu. Efektem jest wspaniała fryzura i dobre samopoczucie. Zupełnie inne zdanie mogą mieć na ten temat dzieci. Bywa, że w wieku przedszkolnym są przekonane o tym, że obcinanie włosów boli – skoro rozczesywanie nie jest przyjemne…         

W tym tygodniu, w ramach bloku tematycznego: „Kim będę, gdy dorosnę”, mieliśmy przyjemność gościć Panią Alicję Wojtkowską, która przybliżyła dzieciom zawód fryzjera.  Dzieci zapoznały się z narzędziami pracy fryzjera, nazwami fryzur, akcesoriami używanymi do ich tworzenia, oraz dekoracją i wyposażeniem salonu fryzjerskiego. W trakcie zajęć, jak ,,prawdziwy magik”, Pani Alicja wyczarowała dziewczynkom fantazyjne fryzury.

          Dziękujemy bardzo Pani Alicji za poświęcony czas, nowe ciekawe doświadczenia i piękne fryzury.

 

Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu