ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA W GRUPACH PRZEDSZKOLNYCH

25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia.  W Grupach: I, III i IV obchodzono to święto w piątek 23 listopada, w Grupie II w poniedziałek 26 listopada.W te uroczyste dni każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego przyjaciela „Pluszowego Misia”, który towarzyszył im przez cały dzień. Przedszkolaki wysłuchały krótkiej historii powstania tego święta, obejrzały krótkie bajki m.in.: „Przygody Misia Uszatka” i „Gumisie”. Były również misiowe zagadki, rysowanie portretów Misia, quiz oraz  wspólne tańce przy muzyce. Ponadto dzieci zaśpiewały wszystkim, pluszowym ulubieńcom poznane piosenki o misiach.

Święto Pluszowego Misia upłynęło w bardzo sympatycznej i ciepłej atmosferze. Wszyscy przypomnieli sobie o swoich przyjaciołach, może troszeczkę zapomnianych… My dorośli także powróciliśmy pamięcią do swojego dzieciństwa.