^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE 5 – LATKÓW

 Dnia 26.11.2018 r. w grupie przedszkolnej 5-latków odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców, których temat brzmiał: „Mamo! Tato! Zobacz jak uczę się i bawię w przedszkolu”. Głównym celem zajęć było rozwijanie i wzmacnianie więzi z rodziną poprzez wspólne uczestniczenie w zabawach i ćwiczeniach, a tym samym integrowanie rodziców, dzieci           i nauczyciela. Podczas zajęć dzieci miały okazję pochwalić się orientacją w schemacie własnego ciała, a także zrelaksować siebie i rodziców wspólnym masażem. Kształtowano również gotowość do nauki czytania, a także rozwijano umiejętność poprawnego liczenia. Na zakończenie zajęć dzieci z rodzicami podzieleni na cztery zespoły stworzyli piękne prace plastyczne.

    W ramach ewaluacji zajęć rodzice wraz z dziećmi rysowali na kartkach uśmiechnięte lub smutne buzie w zależności od stopnia zadowolenia. Jak wynika z rysunków nasze zajęcia przyniosły wszystkim uczestnikom wiele radości i satysfakcji.

   Podczas zajęć otwartych rodzice mieli możliwość dostrzeżenia mocnych i słabych stron swoich dzieci, co pozwoli na rozwijanie dostrzeżonych talentów lub niwelowanie problemów edukacyjnych.

   Serdecznie dziękuję wszystkim obecnym rodzicom za poświęcenie swojego czasu. Jestem przekonana, że obopólne oddziaływania wychowawcze zaprocentują osiąganiem sukcesów edukacyjnych.

Marzena Tenderenda

 Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu