^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

FINAŁ AKCJI CHARYTATYWNEJ „Małe Wielkie Serce”

 

   14 grudnia 2018r. nasze przedszkole przekazało paczki świąteczne dla dzieci i młodzieży z Centrum Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Zambrowie, które były gromadzone dzięki zorganizowanej akcji charytatywnej pod hasłem „Małe Wielkie Serce”.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, którzy tak wspaniale zaangażowali się w zbiórkę darów dla dzieci i młodzieży z Zambrowa. Państwa zaangażowanie w akcję było nieocenione. Dzieci były bardzo wzruszone i niezwykle wdzięczne za otrzymaną od Państwa pomoc, płynącą z głębi serca. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY w imieniu całego przedszkola, wychowanków oraz Dyrektora Centrum Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Zambrowie.

Oby jak najwięcej było takich darów serca, bo warto pomagać.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu