^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE 3, 4-LATKÓW

 

Święta Bożego Narodzenia to wspaniały, magiczny czas, wyczekiwany nie tylko przez dzieci, ale także przez dorosłych. W grupie maluszków już 14 grudnia zagościła świąteczna, rodzinna  atmosfera dzięki zorganizowanym zajęciom otwartym.

Na wstępie zajęć wszystkie dzieci wspólnie wyrecytowały wiersz i zaśpiewały piosenkę o świętach. Następnie, w części głównej spotkania zostały przybliżone tradycje związane ze  Świętami Bożego Narodzenia. Dzieci były bardzo aktywne podczas pogadanki i wykazały się ogromną wiedzą w tym temacie. Dużo uśmiechu wywołała zabawa „Kalambury świąteczne”. Chętni rodzice przeczytali piękne wiersze o Świętach, a  następnie wszyscy przystąpili do wykonania pracy plastycznej. Dzieci wraz z rodzicami z zapałem wykonywali płaskie bombki na papierze w formie wydzieranki.
Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i ich rodzice wspólnie pracowali jednocześnie świetnie się bawiąc.

Udział w zajęciach otwartych był ciekawym doświadczeniem zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia jakie piękne prace powstały.

Na koniec zajęć każdy otrzymał słodki upominek na święta.

Serdecznie dziękuję wszystkim przybyłym za bardzo miłą atmosferę podczas zajęć, poświęcony czas, pomysłowość i aktywność, a w szczególności za tak dużą frekwencję.

 

Agnieszka Wasilewska

 

Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu