^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Jasełka 2018

 

Uroczystość Jasełek od lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w naszym przedszkolu. W tym roku przedstawienie odbyło się dwa razy we wtorek 18 grudnia, w wykonaniu dzieci z grupy II i III pod czujnym okiem swoich pań. Pierwsze przedstawienie obejrzały wszystkie przedszkolaki, pracownicy przedszkola oraz rodzice, natomiast drugi raz dzieci wystąpiły dla uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Ciechanowcu oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

30 grudnia Jasełka zostały wystawione także w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu.

Przedstawienia były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji.  Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Po przedstawieniach Pani dyrektor Marta Mazur  życzyła wszystkim  obecnym zdrowych i spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku.

           Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.

Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu