^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

21 i 22 stycznia to szczególne dni w roku – Święto Babci i Dziadka, podczas których możemy wyrazić naszą wdzięczność za trud, opiekę i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy. W naszym przedszkolu uroczystości z okazji tego wyjątkowego święta odbywały się w dniach 14-18 stycznia , na które licznie przybyli Babcie i Dziadkowie trzy, cztero i pięciolatków. Dzieci przygotowały swym najbliższym część artystyczną pod czujnym okiem wychowawców. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Dziadkowie ze wzruszeniem i ogromną dumą przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Nie zabrakło uśmiechu i elementów humorystycznych przekazanych w tańcu starszych dzieci. Na koniec uroczystości wszystkie dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile w gronie najbliższych. Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu