^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

AKTYWNE FERIE 2019

W dniach 21.01 – 01.02. 2019 r. w naszym przedszkolu odbywały się zajęcia przeznaczone dla naszych dzieci w ramach aktywnych ferii. Dzieci miały możliwość spędzić swój czas w ciekawy i atrakcyjny sposób.Na okres ferii opracowano odrębny plan zajęć głównie praktycznych i ruchowych. Każda z nauczycielek była odpowiedzialna za przygotowanie innych zajęć dla dzieci. Prowadzono zajęcia ruchowo – sportowe, plastyczno- techniczne, doświadczenia chemiczne, zajęcia w bibliotece miejskiej i zajęcia kulinarne. Największą atrakcją dla dzieci były wyjścia poza przedszkole, min. do biblioteki miejskiej i pizzerii Possitano. Dzieci brały aktywny udział w zajęciach ruchowych, wykonywały prace plastyczne, wykorzystując nowe techniki, uczyły się robić prawdziwy 100% sok owocowo – warzywny, przygotowywały ciasto na kruche ciasteczka, samodzielnie robiły pizzę, pomagały w robieniu doświadczeń chemicznych.

Wszystkie te zajęcia dostarczyły dzieciom wiele radości i zadowolenia. Składamy serdeczne podziękowania paniom z biblioteki miejskiej oraz pizzerii Possitano

Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu