^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

BAL KARNAWAŁOWY 2019

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany z niecierpliwością przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. W naszym przedszkolu bal odbył się w dniu 20 lutego 2019r. Tego dnia już od rana pojawiały się w salach kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, biedronki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. W pierwszej kolejności, w wejściu na salę balową dzieci pozowały do zdjęcia grupowego. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu zespół muzyczny „Sekret”, który zachęcał wszystkich do tańca i umilał czas specjalnie przygotowanym repertuarem. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach zorganizowanych przez swoje panie. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca nasz przedszkolaki z żalem opuszczały salę balową. Na pocieszenie, w salach czekał na dzieci słodki poczęstunek. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieciom pięknych balowych strojów.

Wychowawcy

Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu