^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Konkurs „Śpiewające Brzdące”

Dnia 20.03.2019r. w naszym przedszkolu odbył się Przegląd Piosenki Przedszkolnej „Śpiewające Brzdące”. Celem przeglądu była promocja młodych talentów oraz wyłonienie dzieci, które będą reprezentować przedszkole w Festiwalu Piosenki  „Mama, Tata i ja” zorganizowanym przez COKiS..Swoje umiejętności wokalne zaprezentowały dzieci z wszystkich grup, które pod czujnym okiem swych rodziców przygotowały utwory, które dzielnie zaprezentowały przed publicznością i Jury. Mimo tremy i zdenerwowania przed występem, dzieci wykazały się dużą odwagą, talentem wokalnym, umiejętnością zapamiętania tekstu i melodii.  
Jury po burzliwych obradach wyłoniło głównych laureatów:
I miejsce – Maria Marciniak
II miejsce – Alicja Tenderenda
III miejsce – Aleksandra Marciniak
Wyróżnienia: Julia Wojtkowska, Sandra Komar
W tym konkursie nie było przegranych i każdy uczestnik został nagrodzony za trud włożony w przygotowanie się do występu dyplomem i upominkiem.
Dziękujemy serdecznie sponsorom za ufundowanie nagród i poczęstunku dla uczestników. Członkom Jury dziękujemy za poświęcony czas i obiektywne oceny. Panu Pawłowi Kłopotowskiemu serdeczne podziękowania za obsługę techniczną podczas występu.
Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych wokalnych sukcesów.

Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu