ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW W GRUPIE I

Dnia 10.04.2019 r. dzieci z Grupy I „Kotki" wraz z wychowawcą Panią Agnieszką Wasilewską, zaprosiły rodziców do wspólnego przygotowania zdrowych kanapek oraz soków owocowych w naszym przedszkolu.

Rodzice do spotkania przygotowali się znakomicie. Dostarczyli warzywa, owoce, różnego rodzaju sery, wieloziarniste pieczywa, wędlinę i wiele innych produktów.

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem gości a następnie pogadanką na temat zdrowego odżywiania. Dzieci zaśpiewały także swym rodzicom piosenkę pt.: ,,Smaczne warzywa". Kolejnym etapem zajęć było wspólne przygotowywanie zdrowych kanapek oraz soków. Dzieci samodzielnie smarowały serkiem pieczywo, kroiły warzywa oraz owoce pod czujnym okiem rodziców oraz  układały produkty na pieczywie. Wszystkie czynności wykonywane były zgodnie z zachowaniem higieny i bezpieczeństwa.

Bardzo szybko talerzyki zapełniły się kolorowymi, zdrowymi i apetycznymi kanapkami, po czym nastał najważniejszy, długo oczekiwany moment – degustacja zdrowych i przepysznych kanapek i soków.

Dzień ten można uznać za bardzo, bardzo udany. Rodzicom serdecznie dziękujemy za wzorową frekwencję i mile spędzony czas