^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

PIKNIK RODZINNY W GRUPIE I

Jak wszystkim wiadomo maj to miesiąc w którym świętujemy Dzień Mamy, a że najbliższe dni przynoszą również Dzień Dziecka i Święto Taty, postanowiliśmy połączyć wszystkie uroczystości i spędzić miło czas na świeżym powietrzu. 27 maja 2019 r. na terenie Muzeum Rolnictwa im.ks.K.Kluka w Ciechanowcu odbył się Piknik Rodzinny dzieci i rodziców z Grupy I.

Pogoda nam dopisała, świeciło przepiękne słoneczko, a w powietrzu unosił się zapach wiosny. Z tej też okazji dzieci przygotowały swym rodzicom część artystyczną pod czujnym okiem wychowawczyni P. Agnieszki Wasilewskiej. Niejedna łza zakręciła się w oku rodzicom, niejedno serce zabiło mocniej, gdy przedszkolaki po raz pierwszy oficjalnie recytowały wiersze pełne miłości, szczerych podziękowań i życzeń swym kochanym rodzicom. Potem były uściski, prezenty i mnóstwo całusów.

Po części oficjalnej dzieci bawiły się przy muzyce ze swymi rodzicami, miały też możliwość zabawy swobodnej na udostępnionym placu zabaw. Atrakcją dla dzieci było także malowanie twarzy, przejazdy bryczką, oraz ognisko i pieczone kiełbaski. Na deser podane były pyszne lody.

W miłej rodzinnej atmosferze, wśród uśmiechu najmłodszych, czas pikniku szybko minął. Cała impreza została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich jej uczestników.

Piknik nie mógłby się odbyć bez ogromnego zaangażowania Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Bardzo dziękujemy wszystkim za ogromny wkład, zaangażowanie, poświęcony czas i energię, aby wszystko się tak pięknie udało.

Ogromne podziękowania dla Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu za udostępnienie wspaniałego miejsca w tym szczególnym dniu.

KOCHANI RODZICE, ŻYCZYMY WAM JESZCZE RAZ SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ, POCIECHY Z DZIECI I SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA OBECNOŚĆ. DZIECIOM ŻYCZYMY WIELU RADOSNYCH, BEZTROSKICH CHWIL I DUUUŻO UŚMIECHU NA KAŻDY DZIEŃ.

 

Dyrektor, Wychowawca, Opiekunowie

Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu