^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września 2019 r. obchodziliśmy po raz pierwszy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Postanowiliśmy przeżyć ten dzień troszkę inaczej niż zwykle. Naszym celem było dostarczenie wszystkim dzieciom okazji do świętowania, wesołej zabawy, czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Tuż po śniadaniu wszystkie grupy w swoich salach rozpoczęły świętowanie pod czujnym okiem wychowawczyń, które zadbały o to, aby ten dzień był wyjątkowy. Dzieci w pięknych, odświętnych strojach tańczyły, aż im brakowało tchu. Ciekawe zabawy ruchowe z elementami sportowej rywalizacji, a także słodkie łakocie przygotowane przez rodziców, przyczyniły się do wzrostu atrakcyjności imprezy za co serdecznie dziękujemy. BYŁO SUPER! - tak wspólne pląsy i zabawy oceniła większość przedszkolaków.

Dzień ten dostarczył dzieciom wielu pozytywnych wrażeń i na długo pozostanie w ich pamięci.

Wychowawcy

Zobacz galerię

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu