^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

POWITANIE JESIENI W PRZEDSZKOLU

24 września 2019 r. zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste „Powitanie Jesieni".

Pani Jesień odwiedziła wszystkie grupy przedszkolne w pięknym kapeluszu i sukni ozdobionej kolorowymi liśćmi. Piękna rudowłosa Jesień weszła z wielkim koszem pełnym darów: owoców, warzyw, orzechów, kasztanów … Zadawała dzieciom zagadki a następnie prezentowała swoje dary. Dzieci nie dały się zaskoczyć odpowiadając bezbłędnie na zadane pytania. Na koniec spotkania dzieci wykonały piękne i kolorowe prace plastyczne o tematyce jesiennej, bawiły się do piosenek „Tańcząca Wiewióreczka”, „Urodziny Marchewki” oraz rzucały do celu kasztanami. Mamy nadzieję, że tak miło powitana jesień nie będzie smutna, nudna i zimna, ale przepiękna, barwna, ciepła i bogata w jesienne skarby! Celem spotkania było poznanie (przez najmłodsze dzieci) oraz utrwalenie wiadomości starszakom na temat jesieni, integrowanie się dzieci, a przede wszystkim wspaniała zabawa.

Dziękujemy bardzo pięknej Pani Jesieni za odwiedziny i zapraszamy za rok !!!

Wychowawcy

Zobacz galerie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu