^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

REGULAMIN KONKURSU „NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA BOŻONAODZENIOWA”

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia! Zapraszamy w związku z tym do udziału wszystkie dzieci i rodziców w konkursie świątecznym „NA NAJPIĘKNIEJSZE OZDOBY BOŻONARODZENIOWE”, które następnie zostaną przekazane na kiermasz. Chcemy, aby prac było jak najwięcej dlatego prosimy o zaangażowanie i tym samym pomoc w zorganizowaniu kiermaszu. Zebrane pieniądze zostaną dołożone do kwoty zebranej podczas festynu z okazji pożegnania lata i przeznaczone na zakup sprzętu nagłaśniającego do przedszkola. Prosimy o ciekawe i estetyczne ozdoby np. bombki, stroiki, choinki, aniołki, szopki i inne. Najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone. Regulamin konkursu w załączniku.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu