^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Andrzejki

W piątek, 29 listopada  obchodziliśmy w  naszym przedszkolu Andrzejki. W każdej Grupie przedszkolaki chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka.

Panie Wychowawczynie stworzyły w salach odpowiedni nastrój sprzyjający przepowiedniom. Dzieci poprzez wróżby poznały znaczenie różnych kolorów, liczb, magicznych przedmiotów. Ustawiały buty, aby sprawdzić, który chłopiec pierwszy się ożeni i która dziewczynka pierwsza wyjdzie za mąż. Rzucały pieniążkami do miski z wodą, aby spełniły się najskrytsze marzenia. Za pomocą przygotowanych kart sprawdzały kim zostaną w przyszłości. Wszystkie wróżby przeplatane były pląsami, tańcami, zabawami przy muzyce oraz słodkim poczęstunkiem.

          Czy wróżby się spełnią? Przyszłość nam pokaże. Pewne jest to, że przyniosły przedszkolakom wiele radości i po raz kolejny były okazją do wspólnej, wesołej zabawy.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu