^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Spotkanie z Mikołajem

       Wizyta Świętego Mikołaja w Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Dzieci ze wszystkich grup zaśpiewały dla Mikołaja przygotowaną piosenkę, recytowały wiersze, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent, a zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego spotkania na dłuuugi czas. :)

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu