^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Jasełka

      Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, szczęścia i magii. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości.Tradycyjnie jak co roku, aby podkreślić wyjątkowy charakter świąt, w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka pt.,,Gwiazdka w lesie”, które miały nieco inny charakter, gdyż wzięli w nich udział również rodzice naszych przedszkolaków. Przedstawienie jasełkowe zostało wystawione nie tylko dla przedszkola, ale zgodnie z akcją ,,Razem na Święta" również dla zaproszonych gości, którzy licznie przybyli na uroczystość.
Dzieci i rodzice w starannie przygotowanych kostiumach oraz w pięknej leśnej scenografii, przedstawiły sceny narodzin Jezusa. Wśród śpiewu aniołów do żłóbka przybyli trzej Królowie, pastuszek oraz leśne zwierzątka. Inscenizacja przeplatana była piękną muzyką i kolędami. Przedszkolaki i rodzice świetnie wcielili się w swoje role za co otrzymali gromkie brawa od publiczności. Jasełkom towarzyszyło wiele pozytywnych emocji wprowadzających w świąteczny nastrój. Na zakończenie głos zabrali zaproszeni goście składając wszystkim świąteczne życzenia.
        Kolejny raz okazało się, że takie wspólne spotkania, emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom ukazują jak ważna jest tradycja Świąt Bożego Narodzenia i jak bardzo rodzinne jest to święto.
        Serdecznie dziękujemy Pani Joannie Kuczabo za przygotowanie uroczystości, rodzicom i dzieciom za zaangażowanie, pięknie odegrane role oraz przygotowanie kostiumów. Dziękujemy również scholi „Anielskie Nutki” za uświetnienie uroczystości pięknym anielskim śpiewem.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu