Pożegnanie Starszaków

Te wspólne lata minęły bardzo szybko. Mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać te wspólnie spędzone chwile. Było wiele zabawy, nauki, wspólnych uroczystości i mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się dla Was drugim domem.
Dziękujemy Wam drogie Dzieci - za codzienny uśmiech i radość, którymi nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność, za to, że mogłyśmy się od Was wiele nauczyć przez te wszystkie lata.
Życzymy Wam drogie Dzieci wielu sukcesów w dalszej edukacji. Prosimy odwiedzajcie nas. My zawsze czekamy na Was z otwartymi ramionami.

Drodzy Rodzice!!! Gratulujemy Wam tak wspaniałych pociech. Życzymy Wam zadowolenia i dumy z Waszych dzieci w przyszłości. Dziękujemy za wspaniałą, owocną współpracę, za zaangażowanie się w życie przedszkola i grupy.

Kochane Starszaki, żegnamy się z Wami słowami pięknej piosenki:
„Przedszkola czas już minął nam i jest tak jakoś smutno...
A nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno…”
Mimo, że rozstanie jest trudne, prosimy Was, nie bądźcie smutni, ponieważ rozpoczynacie nowy etap w Waszym życiu, a nasze Przedszkole było małym krokiem do Waszej wspaniałej przyszłości. Czego Wam z całego serca życzymy.

Dyrektor, Wychowawcy, Pracownicy Przedszkola.

Pobierz dyplom