^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Pożegnanie Starszaków

Te wspólne lata minęły bardzo szybko. Mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać te wspólnie spędzone chwile. Było wiele zabawy, nauki, wspólnych uroczystości i mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się dla Was drugim domem.
Dziękujemy Wam drogie Dzieci - za codzienny uśmiech i radość, którymi nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność, za to, że mogłyśmy się od Was wiele nauczyć przez te wszystkie lata.
Życzymy Wam drogie Dzieci wielu sukcesów w dalszej edukacji. Prosimy odwiedzajcie nas. My zawsze czekamy na Was z otwartymi ramionami.

Drodzy Rodzice!!! Gratulujemy Wam tak wspaniałych pociech. Życzymy Wam zadowolenia i dumy z Waszych dzieci w przyszłości. Dziękujemy za wspaniałą, owocną współpracę, za zaangażowanie się w życie przedszkola i grupy.

Kochane Starszaki, żegnamy się z Wami słowami pięknej piosenki:
„Przedszkola czas już minął nam i jest tak jakoś smutno...
A nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno…”
Mimo, że rozstanie jest trudne, prosimy Was, nie bądźcie smutni, ponieważ rozpoczynacie nowy etap w Waszym życiu, a nasze Przedszkole było małym krokiem do Waszej wspaniałej przyszłości. Czego Wam z całego serca życzymy.

Dyrektor, Wychowawcy, Pracownicy Przedszkola.

 

Pobierz dyplom

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu