^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Ogłoszenie

Szanowni  Rodzice!

W związku z zagrożeniem epidemicznym informuję, że w tym roku, nasze tradycyjne „Dni adaptacyjne” przybiorą inną formę. Rodzice wraz z dziećmi, które po raz pierwszy przekroczą próg przedszkola będą mogły spotkać się z nauczycielami podczas wyznaczonego jednego dnia. O takim dniu oraz wyprawce dla przedszkolaka poinformuje Państwa telefonicznie nauczyciel pracujący z Państwa dziećmi. W roku szkolnym 2020/2021 w przedszkolu jest utworzonych 6 jednolitych grup. W odremontowanym budynku przedszkola będą cztery grupy (dwie 3-latków i dwie 4-latków), natomiast obie grupy dzieci pięcioletnich będą znajdowały się w budynku Szkoły Podstawowej przy ul. 11 listopada 5. Listy dzieci z poszczególnych grup znajdują się na tablicy ogłoszeń w korytarzu na parterze Szkoły Podstawowej.   

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu