^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Podwórko talentów Nivea

Gmina Ciechanowiec bierze udział w konkursie „Podwórko talentów Nivea”. Tym samym ma szanse wygrać bezpłatną budowę Podwórka Talentów w ramach akcji zorganizowanej przez Nivea.

Jeśli się uda, plac zabaw powstanie przy Stadionie Miejskim. W konkursie chodzi o zdobycie jak największej ilości głosów dla określonej lokalizacji inwestycji. Ciechanowiec startuje w kategorii miejscowości poniżej 20 tysięcy mieszkańców i jest jedną z ponad 150 miejscowości ubiegających się o pieniądze na budowę podwórka.

Aby oddać głos na Ciechanowiec należy założyć konto na stronie https://podworko.nivea.pl  Jeśli już takie konto mamy, trzeba zalogować się na swoje dane i zagłosować na Ciechanowiec. Podwórko otrzyma 15 miast z największą liczbą głosów. Codziennie można oddać jeden głos.

Każdy oddany głos zwiększa szanse na otrzymanie przez Ciechanowiec wartego ćwierć miliona złotych Podwórka Talentów „Nivea”, czyli kreatywnego i edukacyjnego placu zabaw dla dzieci. Plac zabaw będzie podzielony na trzy części: sportową (m.in.: ścianka wspinaczkowa, huśtawka gniazdo, gra twister, trampolina), naukową (planetarium, rowerek edukacyjny, zegar słoneczny) oraz artystyczną (tablice muzyczne z bębnami i teatrzyk).

Głosowanie trwa do 15 lipca 2021 r.

https://podworko.nivea.pl/2021/ranking?province_id=10&district_id=229&city=CIECHANOWIEC

Zachęcamy do oddawania głosów codziennie!

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu