^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Informacja dotycząca rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

Szanowni Rodzice!
 
W przedszkolu nie ma uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego. W dniu 1 września odbywają się już zajęcia, zabawy z dziećmi według uchwalonego przez Radę Pedagogiczną Ramowego rozkładu dnia (dostępny na stronie internetowej przedszkola oraz w budynku na tablicy ogłoszeń). Nauczyciele grup dzieci, które pierwszy raz przychodzą do przedszkola zorganizują spotkania (w dniach 29-31 sierpnia), o których zostaniecie Państwo poinformowani.
Rozkład grup w salach w budynku przedszkola:
 
GRUPA I - parter, sala po lewej stronie od wejścia
GRUPA II - parter, sala po prawej stronie od wejścia
GRUPA III - piętro, sala środkowa
GRUPA IV - piętro, sala po lewej stronie
GRUPA V - piętro, sala po prawej stronie.
 
Rozkład grup w budynku Szkoły Podstawowej (ul. 11-go listopada):
 
Grupa VI - sala nr 23
GRUPA VII - sala nr 24.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu