^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

"Szlachetna Paczka"

Przedszkole w Ciechanowcu bierze udział w projekcie "Szlachetna Paczka". W związaku z tym zapraszamy dzieci i rodziców do włączenia się i wraz z nami przygotowania paczki dla wybranej rodziny.

Jest to rodzina wielodzietna: mama, tata, trzy dziewczynki i chłopczyk. Dwójka z nich to dwuletnie bliźniaki. Więcej informacji o tym co jest potrzebne znajdziecie na tablicy informacyjnej w Przedszkolu obok której ustawione jest duże pudło, do którego możecie włożyć potrzebne rodzinie rzeczy. Przedszkolanki zbierają także środki finansowe na zakup materacy do łóżeczek bliźniaków. Mikołaj ma dostarczyć łóżeczka :)

Zapraszamy, każda złotówka się liczy. Zbieramy tylko do piątku 12 grudnia 2014 r.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Przedszkole w Ciechanowcu